ŽUPANIJSKO NATJECANJE - ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA ZA UČENICE I UČENIKE OD V. DO VIII. RAZREDA I ZA DJEVOJKE I MLADIĆE U KROSU - Donja Šemnica, 28. listopada 2021.

Autor: Ivana Bračević, 9. 11. 2021.

Naša PŠ. Donja Šemnica bila je domaćin županijskog natjecanja u crosu za učenice i učenike osnovnih i srednjih škola naše županije. Sastanak ekipa bio je na našem školskom igralištu točno u podne od kuda su svi otišli upoznati stazu koja je bila u okolici naše škole.

Dionice su bile  različitih duljina. Učenice iz 5. i 6. razreda osnovnih škola trčale su 800m, dok su učenici trčali 1000m. Djevojke i dječaci iz 7. i 8. razreda trčali su 1000m, dok su natjecatelji iz srednjih škola imali nešto duže dionice. Djevojke su trčale 1600m, a mladići 2000m.

Svi natjecatelji istrčali su svoju dionicu bez većih problema, a najuspješniji su nagrađeni peharima i medaljama.

Nakon godinu dana nesudjelovanja na sportskim natjecanjima svima nam je dobro došlo druženje u prirodi , te se nadamo novim sportskim događanjima.

Pod "više" pogledajte fotografije.

Napisala: Ana Poljak, mag.cin.