LISTOPAD U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Marija Poslon, 29. 10. 2021.

Listopad iza nas obilovao je sadržajima i aktivnostima kojima su učenici sa svojim učiteljima obilježili značajne datume. Mjesec je počeo obilježavanjem Dječjeg tjedna i Međunarodnog dana djevojčica koji su nadsvođeni motom: „Ljubav djeci prije svega!“ Nastavio se u zdravom i rekreativnom tonu obilježavanjem Međunarodnog dana pješačenja, a poseban je značaj posvećen zahvalnosti za plodove zemlje kojima nas jesen dariva. U svečanom su tonu obilježeni Dani kruha i jabuke, a kako svečanostima i priliči, ukrasili smo se kravatama u sklopu obilježavanja Dana kravate. Ne smijemo zaboraviti ni Europski tjedan kodiranja kojeg su učenici obilježili s učiteljicama u sklopu nastave informatike.

Obzirom da slika govori više negoli tisuću riječi, navedene aktivnosti i produkte rada učenika pod vodstvom učitelja možete pogledati klikom na sljedeće poveznice:

DJEČJI TJEDAN                                MEĐUNARODNI DAN DJEVOJČICA

MEĐUNARODNI DAN  PJEŠAČENJA           DAN KRUHA I KRAVATE