ZAJEDNO JE LJEPŠE!

Autor: Ivana Bračević, 22. 6. 2021.

Dan nakon završetka nastave, u subotu 19.6.2021., učenici 1. a, u pratnji roditelja, braće i učiteljice, proveli su u ugodnom druženju posjetivši Radoboj i našu Strahinjčicu.

Na posljednjem roditeljskom sastanku roditelji su predložili kraći izlet djece, roditelja i učiteljice, a sve sa željom da se družeći bolje upoznamo i malo uživamo na kraju, za sve nas, neobične i važne godine.

Okupili smo se u Radoboju u 8.45, a zatim su djeca u 9 sati posjetila Muzej Radboa i Trnac gdje su upoznali  zanimljivosti ovoga kraja ( rudnici sumpora i ugljena, život rudara, nalazišta iz željeznog doba, fosili biljaka i životinja, hotel za kukce, pojam trnaca..). Nakon toga smo se svi autima uputili do lovačkog doma te odande, uz stručno vodstvo gđe. Dijane Hršak pješice prošli Stazom orhideja.

Uživali smo u zajedništvu, prekrasnim vidicima, orhidejama i grobovima iz željeznog doba.

Nitko nije pokazivao znakove umora i loše volje, pa smo zaključili da bi trebalo nastaviti s takvim druženjima.

Pod "više" možete pogledati priložene fotografije

Napisala: Zrinka Arbanas Hleb