VAŽNA OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA 5. RAZREDA

Autor: Marko Koprivnjak, 1. 9. 2020.

Poštovani roditelji učenika 5. razreda,

budući da vam moramo pružiti važne informacije vezane za početak nastavne godine 2020./2021. u kojoj vaša djeca započinju s pohađanjem predmetne nastave i to u okolnostima pandemije virusa COVID 19, pozivamo vas na roditeljske sastanke u dvorani Tjelesne i zdravstvene kulture u sljedećim terminima:

: za roditelje učenika 5.B i 5. razreda Donja Šemnica u četvrtak u 16:30 sati

: za roditelje učenika 5.A i 5.C razreda u petak u 16:30 sati

Molimo vas da se pri dolasku u školu pridržavate propisanih epidemioloških mjera. Obzirom da se roditeljski sastanci održavaju u dvorani Tjelesne i zdravstvene kulture koja je prostrana, imat ćemo mogućnost održavati socijalnu distancu. Uz to, nošenje maski i dezinfekcija ruku pri ulasku su obavezne.

Hvala!

Razrednici i stručna služba