Virtualne učionice-promjene (važno-pročitati crveno obojana slova)

Autor: Administrator , 15. 3. 2020.

Obavještavamo učenike od 5. do 8. razreda da će s radom u virtualnim učionicama krenuti od srijede (18.3).

U ponedjeljak i utorak će samo pratiti program na Sportskoj televiziji. Zbog mogućih promjena rasporeda emitiranja sadržaja molimo vas da pratite medije i web stranice Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Raspored je na objavljen na stranicama Ministarstva (klik za raspored!)

Budući da zbog velikog opterećenja sustava može doći do poteškoća u radu virtualnih učionica moramo imati rezervno rješenje. To jest, da se u slučaju problema možemo prebaciti na neku drugu aplikaciju.

Iz tog razloga koristiti ćemo dvije aplikacije: Teams i Yammer. Prvi izbor nam je Teams jer je primjereniji za rad u virtualnim učionicama.

Kako bi se pripremili za rad u virtualnim učionicama najbolje je da se čim prije prijavite u svoje virtualne učionice (prvo korištenjem aplikacije Teams, a onda Yammer). Prijavljujete se s istim podacima kao za eDnevnik.

Upute za prijavu za aplikaciju Teams možete pročitati u sljedećem dokumentu (klik za dokument!).

Upute za prijavu za aplikaciju Yammer možete pročitati u sljedećem dokumentu (klik za dokument!).

Upute će biti dostupne i u desnom dijelu školske web stranice!