Valentinovo u PŠ Lepajci

Autor: Katarina Barlović, 15. 2. 2020.

U petak, 14. veljače u našoj školi obilježeno je Valentinovo. Učenici su cijeli tjedan pisali ljubavne poruke i ljubavna pisma svojim ljubavima, simpatijama, prijateljima, dragim osobama...

Slike možete pogledati u našoj FOTO GALERIJI!

U hodniku škole postavljen je sandučić u koji su učenici ubacivali svoja pisma. Učenici su uz pomoć učiteljica pripremili prigodni program. Nakon programa podijelili smo pisma iz kutije. Ljubavna pisma su razveselila učenike, a nekima i zacrvenila obraze.

Uz valentinovske pjesme učenici su pokazali svoje plesne sposobnosti. U početku se dio učenika sramio, ali vrlo brzo su svi radosno zaplesali.