Filip Presečki osvojio 4. mjesto za literarni uradak

Autor: Anita Džaja, 13. 2. 2020.

U organizaciji Udruge veterana specijalne policije Domovinskog rata raspisan je natječaj u cilju promicanja istine o Domovinskom ratu. 11.2.2020. u knjižnici Ksavera Šandora Đalskog upriličena je svečana podjela zahvalnica i nagrada učenicima za njihove radove. U kategoriji literarnih radova za učenike od 5.-8.razreda osnovne škole učenik 5.b razreda Filip Presečki osvojio je četvrtu nagradu. Tom je prigodom Filip svoj rad i pročitao pred uzvanicima i gostima. Prva tri mjesta osvojile su učenice sedmog razreda te Filipov uspjeh smatramo i zbog toga važnim i značajnim. Uz dodjelu nagrada prisustvovali smo i prigodnom glazbenom programu, a na kraju i domjenku.

Čestitamo mladom pjesniku te mu želimo da i dalje piše i ostvaruje dobre rezultate.

Napisala: Jasna Leljak