Posjet Staklarske škole iz Rogaške Slatine učenicima osmih razreda

Autor: Anita Džaja, 28. 1. 2020.

Želite li biti staklar? Upravo je onda ova srednja škola u Sloveniji pravi odabir za vas. Zašto su predstavnici iz Staklarske škole došli kod nas i što nam nude pročitajte u nastavku, a fotografije pogledajte u foto-galeriji.

Danas, 28. 1. u goste su nam stigle učenice iz susjedne nam Slovenije. U Rogaškoj Slatini postoji škola za staklare. Tri učenice zajedno s učiteljicom su nam predstavile program svoje škole i način rada. Ukoliko se želite upisati u Školski centar Rogaška Slatina možete uzeti prijavnicu kod naše ravnateljice i poslati ju do četvrtog mjeseca. Na današnjem druženju su bili prisutni svi učenici osmih razreda naše škole. Hvala našim gošćama na dolasku i ukoliko nekoga zanima više mogu doći u njihovu školu na dane otvorenih vrata 14. i 15. 2. Hvala našim učenicima na pažnji i suradnji.

Napisala: Martina Cigula, 8.c

Fotografija: Dorotea Dlesk, 8.c