Odličan rezultat naših robotičara u 1. kolu Croatian Makers lige

Autor: Administrator , 28. 11. 2019.

U razdoblju od 10.10.2019. do 31.10.2019. održano je 1. kolo Croatian Makers robotičke lige u kojem je sudjelovalo 1600 natjecatelja.
Natjecatelji su zadatak rješavali u svojim školama, a učitelji mentori su trebali snimiti i poslali njihove rezultate. U ovom zadatku robot je „glumio“ letjelicu koju je bilo potrebno pripremiti za lansiranje u svemir, tako da je robot trebao izvršavati različite provjere (gorivo, senzori...) i proći zadanu stazu.
Naši učenici natjecali su se u regiji Zagorje 1 (starija dobna skupina) te su ekipno osvojili 1. mjesto sa svim mogućim bodovima.
Učenici koji su sudjelovali u 1. kolu:
Leo Baranja (6.b)
Vito Hršak (5.b)
David Krznar (6.b)
Lovro Poljak (6.c)
Ivor Šimunić (6.b)
Mentor: Matija Buntak

Čestitke učenicima na ostvarenom rezultatu!

Sve rezultate možete pogledati na poveznici!