Cross trčanje Donja Šemnica - imamo pobjednika

Autor: Anita Džaja, 25. 10. 2019.

U četvrtak, 24. 10. 2019. godine, u Donjoj Šemnici održano je takmičenje u Crossu u kojem je sudjelovalo 25 osnovnih škola Krapinsko-zagorske županije. Učenici naše škole ostvarili su izvanredne rezultate pod vodstvom učitelja TZK-a Juraja Leljaka. Učenik Lovro Cigula iz 8.b razreda, u vrlo jakoj konkurenciji, u kojoj je sudjelovalo 100 natjecatelja iz 25 škola, odnio je pobjedu i osvojio 1. mjesto u Crossu.

U nastavku pročitajte više, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

U konkurenciji 7. i 8. razreda za našu školu nastupili su Mihael Cigula iz 7.c, Patrik Pospiš iz 8.a, Matija Babić iz 8.a i Lovro Cigula iz 8.b, naš pobjednik

U konkurenciji 5. i 6. razreda nastupili su Noa Rihtar i Antonio Presečki iz 6.b, Matej Presečki iz 6.a i Ivano Capek iz 5.b. Ova ekipa je također ostvarila izvanredne rezultate i u konkurenciji od 25 škola iz Krapinsko-zagorske županije ostvarili su zavidno 4. mjesto u kojem je falio samo 1 bod do medalje.

Čestitke pobjedniku i mentoru, kao i ostalim natjecateljima!

Fotografija: Juraj Leljak, učitelj TZK