Projekt Zagorski vogenj održan u Pš Donja Šemnica 4.6. 2019.

Autor: Štefica Tepuš, 4. 6. 2019.

Projekt Zagorski vogenj održan  u Pš Donja Šemnica 4.6. 2019.

U organizaciji  Društva sportskih igara učenika  za djecu od 1. do 4. razreda Osnovne škole „Ljudevit Gaj“ Krapina PŠ Donja Šemnica  održan je Projekt Zagorski vogenj.

U PŠ Donja Šemnica  pod vodstvom  profesora  tjelesno zdravstvene kulture Radovana Cesarca i učiteljica razredne nastave Vesne Gračanin, Štefice Tepuš, Kornelije Hršak i Branke Leljak održane su igre u sklopu tog projekta.

Zagorski vogenj je igra koja je kombinacija rukometa i graničara. Naši učenici  igrali su graničara.

Učenici su  razvijali sportski i duh  i s veseljem sudjelovali u igri.

Na kraju su na poklon dobili bočicu  za vodu iz koje je bio užitak popiti hladne vode nakon veselih i zabavnih igara.

Fotogeafije  u fotogaleriji!