Prirodoslovni dan

Autor: Anita Džaja, 24. 4. 2019.

U srijedu, 17. 4. 2019. godine, u našoj je školi održan „Prirodoslovni dan". Učenici su zajedno s učiteljicama iz biologije, prirode, fizike i geografije te voditeljice „Mozgića“ pripremili zanimljive radionice koje su predstavili ostalim učenicima. Kako bi mogli doći do pojedine radionice koje su bile raspoređene na postajama u krugu škole, učenici su sudjelovali u orijentacijskom trčanju. Mjerilo im se vrijeme i točnost odgovora koji su ih dočekali na postajama, te sudjelovanje u eksperimentu. Na kraju ih je dočekala slatka nagrada. Zahvaljujemo svim sudionicima na trudu.

Kako je to sve izgledalo pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Marija Markovina