Natjecanje Crvenoga križa

Autor: Anita Džaja, 13. 4. 2019.

Dana 6. 4. 2019. godine održalo se XI. Međužupanijsko natjecanje Crvenoga križa u Donjoj Stubici. Natjecale su se: Ena Šimunović, Lea Crnogaj, Nives Kranjčec, Iva Presečki, Tea Poslon i Dorotea Dlesk.

Više pročitajte u nastavku, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Na putu do Donje Stubice glasovi natjecateljica su podrhtavali te na njihovim je licima bilo lako uočiti strah i tremu. Nakon što su prošle uvodni i gotovo najteži dio natjecanja, uz pomoć njihove hostese Lorene Breber, uspjele su se opustiti i iskoristiti ono najbolje u tom danu. S nestrpljenjem su čekale trenutačno proglašenje pobjednika na kojem su osvojile 1.mjesto. Bilo je tu mnoštvo suza radosnica, veselja, no svakoj sreći brzo dođe kraj. Shvativši da je došlo do promjene rezultata, suci su ponovno pregledavali ispite te konačno osvojeno mjesto naših mladih natjecateljica bilo je 6. Osmijesi nisu više bili na licima djevojaka kao prije, no umjesto trofeja sa sobom su povele divno sjećanje na taj subotnji dan.

Pripremila Jasna Leljak