MOJ TAJNI PRIJATELJ U 6.A RAZREDU

Autor: Anita Džaja, 11. 12. 2018.

U ponedjeljak, 3. prosinca ove nastavne godine, učenici 6. a razreda posjetili su Centar za socijalnu skrb u Krapini u sklopu božićne akcije „Moj tajni prijatelj“. Umjesto međusobnog darivanja učenici su darovali najpotrebitije iz obitelji slabog imovinskog stanja.

U nastavku pročitajte više o akciji, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Tijekom protekla tri mjeseca učenici su sakupljali plastičnu ambalažu. Za prikupljena sredstva kupljeni su slatkiši. Također su skupljane i igračke koje su zajedno sa slatkišima upakirani u prekrasne poklone. Uz svaki poklon izrađena je i posebna božićna čestitka. Socijalne radnice iz Centra će poklone uručiti djeci te im na taj način barem malo uljepšati ove blagdanske dane. Za vrijeme posjeta Centru učenici su imali prilike upoznati se s njihovim načinom rada. Zato se od srca zahvaljujemo socijalnoj radnici Lidiji Horvat koja nas je srdačno primila.

Učenici 6.a razreda i ovaj put pokazali su svoje veliko srce i solidarnost!

Pripremila: učiteljica Helena Hudi