DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI U PŠ LEPAJCI

Autor: Dubravka Tušek, 19. 10. 2018.

18.10.2018. u PŠ Lepajci obilježeni su Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.Učenici su u školu donijeli kruh,peciva i kolače koje su pripremile marljive mame i bake.Taj dan i sami su u školi izrađivali različita peciva,a pridružili su im se i polaznici predškole.U obližnjoj kapelici župnik Tomislav Novosel blagoslovio je sve prisutne i naše pekarske proizvode.Nakon povratka u školu počastili smo se blagoslovljenom hranom.

Istog dana učenici 2.razreda sa učiteljicom Katarinom Barlović posjetili su Dom za odrasle osobe u Mirkovcu.Razveselili su štićenike doma raznovrsnim kolačima,kruhom i pecivima te prigodnim programom.

FOTOGRAFIJE