Izabrani predstavnici naše škole u Dječje gradsko vijeće

Autor: Anita Džaja, 23. 5. 2018.

U četvrtak, 18.5.2018., u školi su održani izbori za članove Dječjeg gradskog vijeća (DGV-a). Između velikog broja kandidata, predstavnika učenika od četvrtog do sedmog razreda, demokratskom je procedurom izglasano 10 članova (4 člana iz 4. i 5. razreda te 6 članova iz 6. i 7. razreda). Prethodno je svaki od kandidata imao priliku predstaviti se te iznijeti svoje ideje i prijedloge vezane za sudjelovanje u radu DGV-a, a zatim je uslijedilo glasovanje. Prebrojavanjem glasova od strane izbornog povjerenstva, utvrđeni su predstavnici naše škole u DGV-u.

Čestitamo izabranim učenicima te iskazujemo zadovoljstvo i ponos što će upravo oni, u suradnji s izabranim učenicima iz OŠ Augusta Cesarca, zastupati interese djece Grada Krapine.

Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremili: Božica Horvat i Marko Koprivnjak