ZAVRŠENE SVE PRIPREMNE AKTIVNOSTI PRIJE NAŠEG PUTOVANJA PREMA ŠPANJOLSKOJ ( Projekt Erasmus + „ Mare Nostrum- more koje nas povezuje „ )

Autor: Anita Džaja, 26. 4. 2018.

Prije našeg putovanja u Španjolsku našim prijateljima i partnerima u projektima, bilo je potrebno odraditi niz pripremnih aktivnosti.

Održane su:

- Pripremne radionice s učenicima: radionica o ljudskim pravima, radionica engleskog jezika, radionica španjolskog jezika, radionica o zdravim stilovima života, radionica o povijesno-geografskim značajkama Španjolske;

- Dva roditeljska sastanka

- Promocija projekta na RHZK

- Izrade prezentacija za program tijekom razmjene

I puno dogovora, razgovora, proba i savjetovanja... Ono što nam još jedino slijedinsu završni dogovori i uskoro pakiramo kofere.

Slike s održanih radionica, kao i ostalih pripremnih radnji pogledajte u našoj foto-galeriji, a opširnije o održanim radionicama pročitajte pod VIŠE.

Za vas pripremile: Aleksandra Podsečki i Ružica Bubanj

Radionice s učenicima održane su uz pomoć koordinatorica projekta Aleksandre Podsečki - defektologinje  i Ružice Bubanj - učiteljicom engleskog jezika  te učiteljicom  geografije Miljenkom Hršak. Radionice Zdravih životnih stilova i španjolskog jezika održane su volonterski i to od strane gđe Vlaste Jurinjak - voditeljice Rejuvenation centra u Krapini (Zdravi životni stilovi) , te učiteljice Jasmine Bašek iz Bjelovarske gimnazije (španjolski jezik).

Pratite naše „Mare Nostrum „ putovanje  na mrežnim stranicama škole i dalje, jer           ćemo vam se  redovito  javljati.