Sveti Nikola u našoj školi

Autor: Anita Džaja, 7. 12. 2017.

U srijedu, 6.12. 2017., učenike i djelatnike naše škole posjetili su Krampus i sveti Nikola. Krampus je, već tradicionalno, došao noseći u ruci šibu. Ne znamo kako je točno znao koji su to učenici u pojedinim odjelima malo nestašniji i življi te im je zaprijetio šibom. Ipak mu nismo dopustili da tu šibu i upotrijebi.

Sveti Nikola jedva se kretao po hodnicima i silnim stepenicama naše škole. Naime, imao je pune ruke darova. Razveselio je učenike, a ove godine je iznenadio i učitelje jer je i za njih imao čokoladicu. Zaželio nam je sve dobro u novoj godini te nas pozdravio do viđenja sljedeće godine.
Za vas pripremila Jasna Leljak