Likovna kultura-foto galerija učeničkih radova

Autor: Administrator , 27. 10. 2017.

Poštovani učenici, roditelji i djelatnici,

od danas, na stranici škole: glavni izbornik-Likovna kultura (radovi), možete pogledati foto-galeriju likovnih radova koje su naši učenici od 5. do 8. razreda realizirali na satovima likovne kulture!
Trenutno se tamo nalaze radovi nastali u rujnu i listopadu ove školske godine, pa tako možete pogledati kako su petaši u tehnici frotaža i kolaža osmislili neobične životinje, kako su šestaši eksperimentirali sa tehnikom impasta (temperom) slikajući listopadnu šumu, kako su sedmaši savladali tonsku modelaciju, a osmaši portretirali kolege iz razreda naglašavajući emociju izražajnim bojama.

U galeriju slobodno zavirite svaki mjesec, gdje će vas čekati novi radovi naših kreativaca!

Sonja Jurman

Klik za direktnu poveznicu do galerije radova!