SRETNI DAN(I) S MIROM GAVRANOM

Autor: Suzana Pracaić, 18. 11. 2011.

Mjesec hrvatske knjige zaokružili smo književnim susretom 18. studenoga, kada je u našoj školi gostovao uvaženi hrvatski pisac za mlade, ali i svjetski poznat dramatičar Miro Gavran. Književni susret bio je za učenike 5. i 6. razreda B-smjene i iz Područne škole Šemnica Donja u 9.20 h, a za učenike A-smjene u 11.10 h u blagovaonici škole.

Mjesec hrvatske knjige zaokružili smo književnim susretom 18. studenoga, kada je u našoj školi gostovao uvaženi hrvatski pisac za mlade, ali i svjetski poznat dramatičar Miro Gavran u organizaciji izdavačke kuće Mozaik knjiga. Književni susret bio je za učenike 5. i 6. razreda koji u svojoj lektiri susreću njegova djela.

Bilo je vrlo veselo, lijepo i zabavno. Učenicima se najviše svidio ulomak iz knjige Svašta u mojoj glavi što je izazvalo salve smijeha. Susret smo završili potpisivanjem knjiga za uspomenu.